page_banner

prudutti

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC transceiver otticu

    U ricetrasmettitore otticu di a serie 10Gb / s SFP + CWDM hè pensatu per l'applicazione di cumunicazioni in fibra cum'è 10G Ethernet, chì risponde pienamente à a specificazione di SFP + MSA SFF-8431.
    Stu modulu hè pensatu per a fibra in modu unicu è opera à una lunghezza d'onda nominale di lunghezza d'onda CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC transceiver otticu

    U ricetrasmettitore otticu di a serie 10Gb / s SFP + CWDM hè pensatu per l'applicazione di cumunicazioni in fibra cum'è 10G Ethernet, chì risponde pienamente à a specificazione di SFP + MSA SFF-8431.
    Stu modulu hè pensatu per a fibra in modu unicu è opera à una lunghezza d'onda nominale di lunghezza d'onda CWDM.
    I ricetrasmittenti ottichi rispettanu u requisitu di RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC transceiver otticu

    U ricetrasmettitore otticu di a serie 10Gb / s SFP + CWDM hè pensatu per l'applicazione di cumunicazioni in fibra cum'è 10G Ethernet, chì risponde pienamente à a specificazione di SFP + MSA SFF-8431.
    Stu modulu hè pensatu per a fibra in modu unicu è opera à una lunghezza d'onda nominale di lunghezza d'onda CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC transceiver otticu

    U ricetrasmettitore otticu di a serie 10Gb / s SFP + CWDM hè pensatu per l'applicazione di cumunicazioni in fibra cum'è 10G Ethernet, chì risponde pienamente à a specificazione di SFP + MSA SFF-8431.
    Stu modulu hè pensatu per a fibra in modu unicu è opera à una lunghezza d'onda nominale di lunghezza d'onda CWDM.
    I ricetrasmittenti ottichi rispettanu u requisitu di RoHS.