page_banner

prudutti

Transceiver otticu 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC

breve descrizzione:

U Modulu SFP28 LAN-WDM cunforme cù SFF-8431, SFF-8432 è IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. E funzioni di diagnostica digitale sò dispunibili via una interfaccia seriale à 2 fili, cum'è specificatu in SFF-8472. U transceiver otticu hè conforme à u requisitu RoHS.


Dettaglio di u Produttu

Descrizione di u Produttu:

25G LAN WDM hè un modulu transceiver otticu assai compactu è hà 12 lunghezza d'onda. U trasmettitore LAN-WDM EML è u ricevitore APD furniscenu prestazioni superiori per l'applicazioni Ethernet finu à 10km di ligami in SMF.

Caratteristica di u Produttu

Velocità di dati operativi finu à 25Gbps
Laser LAN-WDM EML di raffreddamentu è ricevitore APD
Impronta SFP28 in plug-in caldu
Funzioni di diagnostica digitale integrata
Alimentazione unica + 3.3V
Dissipazione di putenza menu di 2,0 W
CDR internu nantu à u canali di trasmettitore è di ricevitore
Supportu bypass CDR
Pacchettu SFP28 MSA cun connettore LC di presa
Ghjitteru assai bassu
Emi assai bassu è ottima prutezzione ESD
Cumpagnia RoHS

Applicazione

Ethernet 25GBASE-LR 25G
25,78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Altru ligame otticu

Specificazione di u Produttu:

Parametru Dati Parametru Dati
Fattore di forma SFP28 Lunghezza d'onda LANWDM
Velocità massima di dati 25.78125 Gbps Distanza Max di Trasmissione 10km
Cunnessore Duplex LC Media SM
Tipu di trasmettitore LANWDM EML Tipu di Receiver APD
Diagnosticu DDM Supportatu Range di temperatura 0 à 70 ° C
TX Power ogni corsia -2 ~ + 6dBm Sensibilità di u Receiver <-19.5dBm
<-19.5dBm Cunsumu di Energia 2W Ratio di Estinzione

6dB

1

Test di qualità

2

Test di Qualità di Segnale TX / RX

3

Prove di Tariffa

4

Prove di Spettru Otticu

5

Prove di Senstività

6

Test di Affidabilità è Stabilità

Pruvenza Endface

xinfu

Certificatu di qualità

safd (2)

Certificatu CE

safd (3)

Rapportu EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Transceiver otticu 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC

  • Transceiver otticu 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LCProduttu