100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

i nostri prughjetti

Tecnulugia avanzata di produzzione internaziunale è alta qualità

nantu à noi
_W2A2318

Fundatu in u 2014, Topticom sta per Top Optic Communication, è questa hè a nostra visione chì ci hà guidatu è ispiratu dapoi a so fundazione. Dopu à più di 5 anni di crescita rapida, avemu aiutatu à custruisce una rete rapida è sicura in u mondu furnendu transceiver di alta qualità è affidabile.
Offremu una varietà di transceiver compatibili OEM, cume 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect. Fighjemu è seguitemu l'evoluzione tecnologica in modu chì pudemu furnisce i prudutti più aggiornati per aiutà à accelerà a vostra quota di mercatu cù prudutti strategichi.

vede di più